Yükleniyor...
İnstagram Fotoğraf İndir - İndirBEN
Ücretsiz
Programsız
Tıkla İndir
İnstagram'dan Fotoğraf / Resim İndirme

İnstagram Fotoğraf İndir , Instagram Photo Download , Instagram Foto Herunterladen , Descarga de Fotos de Instagram , Скачать фото Instagram

Bir çok instagram kullanıcısı instagram'da gördükleri fotoğrafları indirmek için çeşitli yollara başvurmuştur bunlardan bazıları ekran resmi alma gibi fakat sizlere instagram fotoğraf indirme servisimiz sayesinde instagram'da gördüğünüz tüm fotoları indirebilirsiniz. İndirilen resimler hd kalitede olur ve ücretsiz aynı zamanda hiçbir program indirmeden instagram'da herhangi bir kullanıcının paylaşmış olduğu fotoğrafları telefonunuza, tabletinize ve bilgiayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram'dan fotoğraf nasıl indirilir?

instagram fotoğraf indir
İndirmek fotoğrafın, resimin ya da görselin gönderi bağlantısını kopyaladıktan sonra internet sitemizdeki kutucuğa yapıştırıp indir'e basarak telefonunuza, tabletinize ve bilgisayarınıza indirme işlemi yapabilirsiniz. İphone ve andorid cihazlarıda destekler fakat iphone cihazlar için safari uygulamasını kullanınız.

Resimli Anlatım
instagram'dan indirilecek fotoğrafı seçin
instagram fotoğraf bağlantısı kopyalama
instagran'dan indirilecek fotoğrafı bulma
instagram'dan fotoğraf indirme
Yazılı Anlatım

İndirmek istediğiniz instagram fotoğrafına gelin. (...) tıklayınız. Açılan menü'den Bağlantıyı Kopyala kısmına basın. Daha sonrasında https://www.indirben.com/ sitemize gelin ve kutucuğa kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırıp indir buttonuna basın. İlgili bağlantıya ait resimler karşınıza çıkıcak ve indir'e basarak instagram'dan foto indirme işlemini tamamlamış olursunuz.

İndirmek istediğiniz instagram fotoğrafının bağlantısını kopyalayın ve sitemizdeki kutucuğa yapıştırıp indirebilirsiniz.

İphone ve İPad'lerde yani apple ürünlerinde instagram fotograf indirme işlemi yapmak için ios 13 ve üzeri ek olarak safari tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir. Sitemize girip gönderi linkini yapıştırarak indirebilirsiniz.

Herhangi bir tarayıcı üzerinden internet sitemize girin ve indirmek istediğiniz resimin bağlantı linkini kutucuğa yapıştırıp indirme işlemini tamamlayın.

Herhangi bir tarayıcı üzerinden internet sitemize girin ve indirmek istediğiniz görselin bağlantı linkini kutucuğa yapıştırıp indirebilirsiniz.

İndirilen tüm fotoğraflar instagram sunucuları üzerinden indirilmektedir. Kesinlikle indirilen görseller sunucularımızda yedeklenmez.

İndirilen tüm fotoğraflar, resimler ya da görseller hd olup en kaliteli biçimde indirilir.

Sitemizi kullanmak tamamen ücretsizdir. İnstagram fotoğraf indirme işlemi için herhangi bir program indirmenize gerek yoktur.

Kullanıcı Yorumları
 • avatar
  Derya Yıldız

  İnstagram'dan fotoğrafları indirmek için artık ekran resmi almıyorum ve sayenizde full hd veee çok kaliteli bir biçimde hemde iphone marka telefonuma indiriyorum.

 • avatar
  Osman Şentürk

  İnstagram'dan fotoğraf indirme işlemini çok kolaylıkla yapabiliyorum. Tamamen ücretsiz ve herhangi bir program gerektirmemesi çok güzel.

 • avatar
  Sıla Ilgın

  Sayenizde instagram'da gördüğüm resimleri indirebiliriyorum. Telefonum bir sürrü kedi fotosu oldu.