Yükleniyor...
İnstagram Hikaye İndir - İndirBEN
Ücretsiz
Programsız
Tıkla İndir
İnstagram'dan Hikaye İndirme

İnstagram Hikaye İndir , Download Instagram Story , Instagram Story Herunterladen , Descargar Instagram Story , скачать истории Instagram

Birçok instagram kullanıcısı instagram'da herhangi bir hesabın paylaşmış olduğu story yani hikayeler nasıl indirilir? bu hikayeleri nasıl kaydedebilirim şeklinde düşüncelere dalmıştır. İnternet sitemiz sayesinde instagram'da herhangi bir profilin story'sinde yani hikayesinde paylaşmış olduğu fotoğraf ve videoları telefonunuza, tabletinize ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İphone yani ios ve andorid telefonlardan da instagram hikaye indirme işlemi yapabilirsiniz. Tamamane ücretsiz ve hiçbir program gerekmez ve full hd kalitede indirebilirsiniz.

Instagram'dan hikaye nasıl indirilir?

instagram hikaye indir
İnstagram story yani hikayeyisini indirmek istediğiniz profilin bağlantı linki kopyalayın ya da kullanıcı adını internet sitemizdeki kutucuğa yapıştırıp indir'e basarak telefonunuza, tabletinize ve bilgisayarınıza hikaye indirme işlemi yapabilirsiniz. İphone ve andorid cihazlarıda destekler fakat iphone cihazlar için safari uygulamasını kullanınız.

Resimli Anlatım
instagram'dan hikaye indirilecek profile girin
instagram profil bağlantısı kopyalama
instagran'dan indirilecek hikayeyi bulma
instagram'dan hikaye indirme
Yazılı Anlatım

Story indirmek istediğiniz instagram profilin kullanıcı adını kutucuğa girin ya da instagram uygulamasından profiline girin. (...) tıklayınız. Açılan menü'den Profil URL'sini Kopyala kısmına basın. Daha sonrasında https://www.indirben.com/ sitemize gelin ve kutucuğa kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırıp indir buttonuna basın. İlgili profilin o paylaşmış olduğu hikayeler listelencek ve istediğiniz hikayeyi indir'e basarak instagram'dan hikaye indirme işlemini tamamlamış olursunuz.

İndirmek istediğiniz story yani hikaye'nin sahibi profilin kullanıcı adını ( profil adını ) sitemizdeki kutucuğa girip indirebilirsiniz.

İphone ve İPad'lerde yani apple ürünlerinde instagram story indirme işlemi yapmak için ios 13 ve üzeri ek olarak safari tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir.

Herhangi bir tarayıcı üzerinden internet sitemize girin ve indirmek istediğiniz story'nin sahibi profilin kullanıcını adını kutucuğa yapıştırıp indirme işlemini yapabilirsiniz.

Herhangi bir tarayıcı üzerinden internet sitemize girin ve indirmek istediğiniz story'nin sahibi profilin kullanıcı adını kutucuğa yapıştırıp indirebilirsiniz.

İndirilen tüm videolar mp4 formatında fotoğraflar ise full hd en kaliteli biçimde indirilir.

Sitemizi kullanmak tamamen ücretsizdir. İnstagram story indirme işlemi için herhangi bir program indirmenize gerek yoktur.

Kullanıcı Yorumları
 • avatar
  Serap Gün

  İnternet siteniz sayesinde instagram hikaye indir işlemlerini yapabiliyorum.

 • avatar
  Deniz Aydın

  Çok teşekkürler ios yani iphone telefonuma instagram'dan story indirme işlemi yapabiliyorum.

 • avatar
  Ahmet Şenay

  Full hd kalitede instagram profilelerinde paylaşılan story yani hikayeleri ücretsiz ve programsız indirebiliyorum sayenizde ve en güzeli iphone ve android telefonlarda da indirme yapabiliyorum.