Yükleniyor...
İnstagram İGTV İndir - İndirBEN
Ücretsiz
Programsız
Tıkla İndir
İnstagram'dan İGTV İndirme

İnstagram İGTV İndir , Download Instagram IGTV , Instagram IGTV Herunterladen , Descargar Instagram IGTV , Скачать IGTV Instagram

Gelişen instagram sistemleri ile insanlar instagram'da gördükleri igtv videolarını telefonlarına, tabletlerine ya da bilgisayarlarına indirmek istiyorlar. Herkesin aklında şöyle bir soru oluşuyor instagram'dan igtv nasıl indirebilirim ya da full hd kalitede mp4 formatında mı? Bu konumuz sayesinde sizlerde artık instagram'da beğendiğiniz igtv videolarını tek tıkla programsız ve ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Instagram'dan igtv nasıl indirilir?

instagram igtv indir
İndirmek istediğiniz ig tv gönderisinin bağlantısını kopyaladıktan sonra internet sitemizdeki kutucuğa yapıştırıp indir'e basarak telefonunuza, tabletinize ve bilgisayarınıza indirme işlemi yapabilirsiniz. İphone ve andorid cihazlarıda destekler fakat iphone cihazlar için safari uygulamasını kullanınız.

Resimli Anlatım
instagram'dan indirilecek igtv'yi seçin
instagram igtv bağlantısı kopyalama
instagran'dan indirilecek igtv bulma
instagram'dan igtv indirme
Yazılı Anlatım

İndirmek istediğiniz instagram igtv videosuna gelin. (...) tıklayınız. Açılan menü'den Bağlantıyı Kopyala kısmına basın. Daha sonrasında https://www.indirben.com/ sitemize gelin ve kutucuğa kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırıp indir buttonuna basın. İlgili bağlantıya ait video karşınıza çıkıca ve indir'e basarak instagram'dan video indirme işlemini tamamlamış olursunuz.

İndirmek istediğiniz instagram igtv videosunun bağlantısını kopyalayın ve sitemizdeki kutucuğa yapıştırıp indirebilirsiniz.

İphone ve İPad'lerde yani apple ürünlerinde instagram igtv indirme işlemi yapmak için ios 13 ve üzeri ek olarak safari tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir.

Herhangi bir tarayıcı üzerinden internet sitemize girin ve indirmek istediğiniz ig tv video'sunun bağlantı linkini kutucuğa yapıştırıp indirme işlemini tamamlayın.

Herhangi bir tarayıcı üzerinden internet sitemize girin ve indirmek istediğiniz igtv'nin bağlantı linkini kutucuğa yapıştırıp indirebilirsiniz.

İndirilen tüm igtv videoları instagram sunucuları üzerinden indirilmektedir. Kesinlikle indirilen videolar sunucularımızda yedeklenmez.

İndirilen tüm igtv videoları mp4 formatında olup, full hd olup en kaliteli biçimde indirilir.

Sitemizi kullanmak tamamen ücretsizdir. İnstagram igtv indirme işlemi için herhangi bir program indirmenize gerek yoktur.

Kullanıcı Yorumları
 • avatar
  Beren Berengil

  instagram igtv indir işlemlerini yapabiliyorum. çok güzel hızlı ve full hd

 • avatar
  Cansu Toktaş

  Sayenizde iphone telefonuma instagram'dan igtv indirme işlemi yapabiliyorum. Android'de denedim vee android telefonada instagram'dan igtv indirebiliyoruz.

 • avatar
  Semanur Çakır

  Hem telefondan, hem tabletten hem de bilgisayarımdan prograsız bir şekilde instagram igtv indirme yapabiliyorum, İphone ve andorid telefonları desteklemeside çok güzell