Yükleniyor...
İnstagram Video İndir - İndirBEN
Ücretsiz
Programsız
Tıkla İndir
İnstagram'dan Video İndirme

İnstagram Video İndir , Download Instagram Video , Instagram Video Herunterladen , Descargar Instagram Video , Скачать видео Instagram

Gelişen sosyal medya platformları ile insanlar instagram'da gördükleri videoları telefonlarına, tabletlerine ya da bilgisayarlarına indirmek istiyorlar. Herkesin aklında şöyle bir soru oluşuyor instagram'dan video nasıl indirebilirim ya da full hd kalitede mp4 formatında mı? Bu konumuz sayesinde sizlerde artık instagram'da beğendiğiniz videoları tek tıkla programsız ve ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Instagram'dan video nasıl indirilir?

instagram video indir
İndirmek istediğiniz gönderinin bağlantısını kopyaladıktan sonra internet sitemizdeki kutucuğa yapıştırıp indir'e basarak telefonunuza, tabletinize ve bilgisayarınıza indirme işlemi yapabilirsiniz. İphone ve andorid cihazlarıda destekler fakat iphone cihazlar için safari uygulamasını kullanınız.

Resimli Anlatım
instagram'dan indirilecek video'yu seçin
instagram video bağlantısı kopyalama
instagran'dan indirilecek videoyu bulma
instagram'dan video indirme
Yazılı Anlatım

İndirmek istediğiniz instagram videosuna gelin. (...) tıklayınız. Açılan menü'den Bağlantıyı Kopyala kısmına basın. Daha sonrasında https://www.indirben.com/ sitemize gelin ve kutucuğa kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırıp indir buttonuna basın. İlgili bağlantıya ait video karşınıza çıkıca ve indir'e basarak instagram'dan video indirme işlemini tamamlamış olursunuz.

İndirmek istediğiniz instagram video bağlantısını kopyalayın ve sitemizdeki kutucuğa yapıştırıp indirebilirsiniz.

İphone ve İPad'lerde yani apple ürünlerinde instagram video indirme işlemi yapmak için ios 13 ve üzeri ek olarak safari tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir.

Herhangi bir tarayıcı üzerinden internet sitemize girin ve indirmek istediğiniz video'nun bağlantı linkini kutucuğa yapıştırıp indirme işlemini tamamlayın.

Herhangi bir tarayıcı üzerinden internet sitemize girin ve indirmek istediğiniz video'nun bağlantı linkini kutucuğa yapıştırıp indirebilirsiniz.

İndirilen tüm videolar instagram sunucuları üzerinden indirilmektedir. Kesinlikle indirilen videolar sunucularımızda yedeklenmez.

İndirilen tüm videolar mp4 formatında olup hd olup en kaliteli biçimde indirilir.

Sitemizi kullanmak tamamen ücretsizdir. İnstagram video indirme işlemi için herhangi bir program indirmenize gerek yoktur.

Kullanıcı Yorumları
 • avatar
  Ayşe Öztürk

  Teşekkürler internet siteniz sayesinde instagram video indir işlemlerini yapabiliyorum.

 • avatar
  Fatma Denk

  Sayenizde iphone telefonuma instagram'dan video indirme işlemi yapabiliyorum.

 • avatar
  Ahmet Şen

  Telefonumdan, tabletimden ve bilgisayarımdan prograsız bir şekilde instagram video indirme yapabiliyorum full hd ve mükemmel kaliteliii